You are not logged in.

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Ważne: Zmiana OWU 01.10.2014

Dear visitor, welcome to Elsword.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Breejg

Unregistered

181

Thursday, July 4th 2013, 12:54pm

Z fejsa :
"ELESIS
New jobs.
Saber Knight suggests a Physical attack type. Attacks are sword based.
Pyro Knight suggests a Magical attack type. Attacks using fire magic fire emblems.
Discuss, or give your opinions on the new jobs and their future skills! "
Chyba każdy wie o co chodzi.

Mugetsu011

Beginner

• "Mugetsu011" is male

• Send private message

182

Thursday, July 4th 2013, 1:49pm

Elesis wcale nie musi być klonem Elsworda (chociaż wszystko na to wskazuje że będzie :thumbdown: )
Ale jak już mają dodawać postacie z GC to niech dadzą Ryana :D
I niech czyni rozwałkę wśród demonów swym TOPOREM (TROLLING :P )
A tak na serio to mogli najpierw dokończyć Arę a teraz będzie sytuacja jak w GC właśnie gdzie niektóre postacie mają wszystkie klasy a niektóre tylko jedną lub dwie XD

Agatkowata

jestem w cieniu nic niczym duch, patrze i czekam na twój ruch

• "Agatkowata" is female

Occupation: Bycie Incognito :x

• Send private message

183

Thursday, July 4th 2013, 2:13pm

Brak słów, czy KOG myśli czasem zanim coś wprowadzi przecież to istna żeńska wersja elsa...już mam ochote stworzyć tą postać aby ją zniszczyć i znoobić. Wy też macie wrażenie że KOG ostatnio postradało zmysły?(może jakieś nowe osoby tam pracują czy cuś ?( )

184

Thursday, July 4th 2013, 2:15pm

Jeśli o mnie chodzi to w ostatnich 2 miesiącach (+ -) dali tyle nowych rzeczy i wywrócili stare systemy (item, skill) do góry nogami, że aż głowa boli... Chyba nie wiedza, co za dużo to niezdrowo~
Chciałabym by Are skończyli, Sander, Henir etc. a nie nowości same...

Cytat

pet mi się zepsuł D: nie chce healować

Dziękować ślicznie za sygne

Darkness

Looking for angels~~

• "Darkness" is female

Occupation: Ciemnota

• Send private message

185

Thursday, July 4th 2013, 4:08pm

Skoro na 1 jobach ona będzie tak silna jak "ostateczne" Elsy to co oni chcą zrobić na 2 jobach O.o

Reach for the trigger and pull it

Redbird

Ave Hyapporankan

Gildia: Tolerance

• Send private message

186

Thursday, July 4th 2013, 4:14pm

@Up: Wolę nie wiedzieć ;_; Ale na pewno będzie mocno op ;3

Error

Beginner

Occupation: Uczeń

Gildia: WampirzaElita

• Send private message

187

Thursday, July 4th 2013, 5:05pm

No kurcze, że co jeszcze?! Jak dla mnie wprowadzenie Elesis jako postać nie trzyma się w ogóle kupy. Powinni skończyć Arę, Sander i co tam jeszcze trzeba. Poza tym teraz jest za dużo bab w Elswordzie. Dajcie jakiegoś smexy faceta, najlepiej Rana XD A bo czemu nie skoro i tak takie niedorzeczne pomysły jak siostra Elsa przeszły lol. Elsword się psuje, jaki w ogóle ma być cel wprowadzenia Elesis. Było mi dobrze bez niej ;__;

Raven w dziurę wpaadł!
Op op opopop~
Oppa Raven style--!

Darkness

Looking for angels~~

• "Darkness" is female

Occupation: Ciemnota

• Send private message

188

Thursday, July 4th 2013, 5:36pm

KOG przesadził z ilością dziewczyn, my też kcemy mieć na co popaczeć ;-; Ciekawam skilli Elesis - czy będą może kopią Elsowych, czy też się wysilą i coś wymyślą.

Reach for the trigger and pull it

• "MiziajoKwadrant <3" is female
  • "MiziajoKwadrant <3" has been banned

Occupation: Weź spójrz w lewo, co widzisz? Ja widze dziurawą lampe [*]

Gildia: ZlodziejeRowerow

• Send private message

189

Thursday, July 4th 2013, 5:44pm

Rany boskie, plaga kobiet na elsie widze D:
Szczerze to nie trawie pomysłu z nową postacią, a jak już chcą jakąś dodać to FACETA KURCZE. A nawet jakby nie chcieli się wysilać to jest np. fanowska postać Clear, który po prostu miażdży system o:
Jak dla mnie to dodanie jej jest zbędne, nawet jeśli wypełni fabułe. KoG, rusz się i dokończ Arę/poprawiaj bugi- a nie wymyślasz nie potrzebną postać : )
Multi-multi padauy w rowerze Miziaj Lodziarz x Daps Lamoksiąże

Vibless

Trainee

• "Vibless" is male

Occupation: Z dala od Elsa

Gildia: Asylum

• Send private message

190

Thursday, July 4th 2013, 7:27pm

Więc to jednak nowa postać? Ale się uśmiałem. KOG daje nam jasny komunikat "Wexpiłeś już swoją postać i nie masz co robić w grze? Proszę bardzo! Mamy dla ciebie kolejną postać do expienia!". Dziękuję, postoję. Wypchajcie się. Elsword to nudna gra w której nie ma kompletnie NIC do roboty.

Pyr0

happy ałer

• "Pyr0" has been banned

Occupation: happy ałer

wcf.user.option.userOption88: happy ałer

Gildia: happy ałer

• Send private message

191

Thursday, July 4th 2013, 9:35pm

@edit Nie zauważyłem że było już dodane. Tak wgl. Elesis wygląda dziwnie bez nosa ._.

This post has been edited 1 times, last edit by "Pyr0" (Jul 4th 2013, 9:38pm)

miltags

Beginner

• "miltags" is male

• Send private message

192

Friday, July 5th 2013, 11:57am

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
~Albert Einstein

Breejg

Unregistered

193

Friday, July 5th 2013, 12:23pm

@miltags przeczytaj strone dalej bo to już było... I nie którzy grają na kr i o tym wiedzą omg

• "PANI!!XWIADERKOXD!" is female
  • "PANI!!XWIADERKOXD!" has been banned

Gildia: PL - SoulSlayers czy jakoś tak nie ważne gildia czaczko XD UK - Firstblood

• Send private message

194

Friday, July 5th 2013, 12:31pm

Cóż wszystko wskazuje na to, że Ara nie będzie miała więcej klas. Elisis czy tam Elesis wyszła niedawno, a już wiedzą jakie będą 2 klasy. Poza tym dostali nazwisko Sieghart postać z GC odpowiednik Ravena.

Dodajcie jeszcze Lime, Amy, Lassa i wiele innych.
A NIEDŁUGO DODADZĄ SIOSTRĘ CHUNGA - MARI XD
Jeżeli chcesz dołączyć do gildii Firstblood na UK napisz do mnie lub Meoweshp

Immunityw

Unregistered

195

Friday, July 5th 2013, 12:37pm

UUUU to Chung będzie miał siostrę xDDD

Meowseph

Stanlin

• "Meowseph" is female

Occupation: Rzucanie ziemniakami // Wieczne dobieranie na Henira // Wnerwianie ludzi na treningowym // Ponętne czesanie wonsów

• Send private message

196

Friday, July 5th 2013, 12:53pm

Chung powinien mieć raczej brata...

Jeśli Sieghart (Który, jak podaje grand wikia nazywa się Ercnard Sieghart, więc nazwisko ma takie jak Els - pszypadeg?) wejdzie do gry, to będzie koniec pvp ._. Połączenie Ary, Elsworda i Ravenowego "mroku"...
I jeszcze ten berserker mode...

Co do klas Elesis&Ary
Skoro teraz jest powiedziane, ze pierwszą i drugą klasą Elesis będą Saber i Pyro Knight, to Ara dostanie drugą klasę w tym czasie, co Elesis drugie joby Pyro i Sabera. Na pewno nie zostanie tylko z LH, to nie w stylu KOG.

Sygnatura do użytku publicznego.

Nonsense

Rondel.

• "Nonsense" is male

Occupation: Zatracam się w beznadziejności tego świata xD

wcf.user.option.userOption88: Nonsense

Gildia: Nonsense

• Send private message

197

Friday, July 5th 2013, 1:15pm

Oby nie zrobili tak jak w GC, że Elesis ma 80% obrony przeciwko strzałom Lire ( w tym wypadku Reny), bo wtedy GA będzie mieć kiepsko xD

Każdemu się zdarza xD

Redbird

Ave Hyapporankan

Gildia: Tolerance

• Send private message

198

Friday, July 5th 2013, 2:24pm

@UP:
Hahaha, jeżeli tak będzie, wyczuwam spadek populacji GA ;___; Ale miejmy nadzieję, że takiego koxa z niej nie zrobią, bo to nie będzie fajne ;//

Quoted

Co do klas Elesis&Ary
Skoro teraz jest powiedziane, ze pierwszą i drugą klasą Elesis będą Saber i Pyro Knight, to Ara dostanie drugą klasę w tym czasie, co Elesis drugie joby Pyro i Sabera. Na pewno nie zostanie tylko z LH, to nie w stylu KOG.

Prawie wyjąłeś mi to z ust. Też uważam, że to nie w ich stylu zostawiać postać z 1 klasą i "wymaxować" Elesis. Na pewno klasy Ary się pokażą, tylko nie wiadomo, ile przyjdzie na nie czekać ;c

199

Friday, July 5th 2013, 2:30pm

Dobrze, to teraz pomyślmy jak op teraz jest klasa Ary i co KOG miałby wymyślić do pozostałych 2 klas. Przecież zrobiliby z niej nie wiadomo kogo...;x

Cytat

pet mi się zepsuł D: nie chce healować

Dziękować ślicznie za sygne

Meowseph

Stanlin

• "Meowseph" is female

Occupation: Rzucanie ziemniakami // Wieczne dobieranie na Henira // Wnerwianie ludzi na treningowym // Ponętne czesanie wonsów

• Send private message

200

Friday, July 5th 2013, 2:56pm

Prawie wyjąłeś mi to z ust. Też uważam, że to nie w ich stylu zostawiać postać z 1 klasą i "wymaxować" Elesis. Na pewno klasy Ary się pokażą, tylko nie wiadomo, ile przyjdzie na nie czekać ;c

Oh, nie wiedziałam, że jestem facetem o.o

@up
To racja, Ara jest strasznie op... Przed chwilą prawie wysolowałam nią Henira na 9lvlu... Jedyny problem był taki, że zużyłam mounta na Avalanche więc Rany mnie rozgromiły >.>
Druga klasa Ary będzie miała drzewko zrobione "pod lisa" i jest to potwierdzone info ;)

@topic
Skoro dadzą Elesis, to na pewno też Siegharta, więc nie martwcie sie o niedobór męskich postaci : p

Sygnatura do użytku publicznego.