You are not logged in.

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Ważne: Chrońcie dostęp do swoich kont. Przypominamy, że team nigdy nie zapyta Was o hasło.

Dear visitor, welcome to Elsword.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Wilczuniek

Professional

• "Wilczuniek" is male

Occupation: Bycie alpakiem :o | spanie | jedzenie | Marshal | bycie vampire | posiadanie znajomych których nie mam | granie w ręczną i siatkówkę *-* | Granie na gitarze <33

Gildia: PL: Rozpłynęła się :> badum tss NA: TheSixthSense

• Send private message

21

Sunday, March 3rd 2013, 10:10pm

Nostale 2008 chyba najlepsze *-* po prostu prześliczne rysunki D: Te cienie i wogóle D: chciałbym tak rysować D: masz talent :3

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female
  • "Rowerek" started this thread

Gildia: -

• Send private message

22

Sunday, March 3rd 2013, 10:35pm

Etro.
Mistrz nocy i zimna ( nie mylić z zimą ). Jeden z wielu elfów wysokiego rodu zamieszkujących odległy niedostępny dla ludzkich oczu las. Kolory jego włosów symbolizują czerń nocy, szarość życia oraz biel chłodu natomiast zieleń oczu wieczne oddanie Naturze (najwyższej rangi Elfka). Na policzku ma symbol księżyca który oznacza przywiązanie do siostry (Rote).
Jest cichy i spokojny, dumnie przechadza się po pałacowych altanach z miłością spoglądając na Nature. Przykłada wielką wagę do zasad co nie znaczy że zawsze się ich trzyma.
Tylko natura widziała jak się uśmiecha.

Rote.
Opiekunka księżyca. Młodsza siostra Etro. Jej włosy są szaro-białe z czarnymi końcówkami. Oczy ma niebieskie niczym poświata księżyca na tafli wody nocą. Symbol na czole (2 fazy księżyca) został nadany przez rade starszych kiedy odeszła jej poprzedniczka (kiedy umierała narodziła się trójka dzieci i tylko owa rada miała prawo do wyboru w którym się "odrodziła".)
Jest roztrzepana i wesoła czasem nawet złośliwa przez co nie potrafi dogadać się z bratem nie zmiania to jednak faktu że bardzo go kocha.
Jej "życiowa misją" jest rozbawić brata żeby "pękł ze śmiechu".

*na końcówkach uszu Etro i Rote posiadają malutki róg.

nooo.. i tak sobie te potworki wychodzą z mojej głowy :d

RowerBomBom / KawaiiRower / RowerPifPaf
Brothers forever.

23

Monday, March 4th 2013, 5:59pm

Rewelacja! Widać,że ogarniasz anatomię :O .Podoba mi się też twoja kreska :love: Przy niektórych postaciach wydaje mi się tylko szyja za długa(Chyba ,że to specjalnie )
To jest mój faworyt!

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

24

Wednesday, March 6th 2013, 9:55pm

@Glaive Faktycznie niekiedy szyje są za długie. Jeśli chodzi o elfy to miały takie być, to jednak dumne istoty a długa szyja własnie z tym mi się kojarzy. Jeśli chodzi o inne to zauważyłam to już wcześniej jednak wg mnie nie wymagało to poprawy (czasem po prostu wole żeby postać miała ta za długa szyje) jest to jakby cześć mojego stylu.

Obecnie zauroczyła mnie pewna piosenka do której refrenu postanowiłam coś narysować (nie oznacza to ze pozostałe projekty zostawiam i zapominam)

Prezentuje : Pierwszą "stronę" [ całość ma się składać z 13 rysunków po 2-3 na stronie + ostateczne zakończenie umieszczone w 1 rysunku].

dodatkowo - jak to powstawało :

pierwsze 2 rysunki były "nabazgrane" na szybkiego "żeby nie zapomnieć" jak widać , koncepcja i tak się zmieniła :D
początkowo faktycznie dziewczyna miała siedzieć ze skulonymi nogami (klik ) ale JAK WIDAĆ, nie wychodziło mi to zbyt dobrze więc się poddałam. Z pomocą przyszła mi Zośka, jeden z dwóch moich manekinów ( klik ) który dodatkowo idealnie nadaje się kiedy nie wiesz jak padają cienie. Postać miała mieć spódniczkę bo.. Rower nie wiedziała jak narysować "krocze" ale wybrnęłam z tego kiedy od niechcenia maznęłam 2 kreski potem już poszło z górki.
Dziś skończyłam 1/2 kolejnej strony więc myślę że jutro będę w stanie ją pokazać.

Brothers forever.

This post has been edited 1 times, last edit by "Rowerek" (Mar 7th 2013, 1:00am)

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

25

Wednesday, March 13th 2013, 4:11pm

dun dun duuun.

Amiki, niewidoma zabójczyni na zlecenie. Jej jedynym sensem życia jest zemsta za śmierć jej ukochanego brata, jedynej osoby z rodziny jaką miała (Rodzicie pozostawili ich po urodzeniu). Wychowywana przez starszą panią która za swoich młodzieńczych czasów była jedną z najbardziej opłacanych zabójczyń. Amiki wcześniej była spokojną i uroczą panienką jednak gdy zabito Imko zmieniła się, poprosiła starszą panią o pomoc oferując jej dożywotnią pomoc, ta na początku niechętnie przystała na jej propozycje jednak gdy zobaczyła jaki potencjał drzemie w tej małej dziewczynce z przyjemnością ją uczyła.
Amiki nie widzi od urodzenia, jedyne co pamięta z tamtego feralnego dnia gdy umarł jej brat to głos mordercy. Nigdy go nie zapomina i przechadzając się po miastach nasłuchuje by ostatecznie dokonać zemsty.

A tu efekt końcowej pracy.

Brothers forever.

This post has been edited 2 times, last edit by "Rowerek" (Mar 13th 2013, 8:52pm)

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

26

Tuesday, March 19th 2013, 2:53am

Dodane ponownie - Poprawiona jakość.

wystarczy kliknąć by zobaczyć peeeły rozmiar błędów i niedociągnięć! <3
Try, strona 1

Try, strona 2. Nowe.

Aya i Dio.

Ib i Garry, najgorszy koniec.

Amiki.

Evka i Rajuszek.

I znowu Evka z Rejuszkiem.

Nieskończona Evka ^^

BLEACH

Miłość po śmierci.

Bonus.

Aisha i Elsword (pierwszy machnięty szkic)

Gdybym była mężczyzną jeden dzień (nuci)

+
z czym przyszło mi pracować!

Brothers forever.

This post has been edited 1 times, last edit by "Rowerek" (Mar 19th 2013, 3:08am)

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

27

Thursday, March 21st 2013, 2:18am

UWAGA YAOI.

Elsword (Infinity Sword) i Chung (Deadly Chaser)

Brothers forever.

This post has been edited 1 times, last edit by "Rowerek" (Mar 22nd 2013, 2:29pm)

Break

„Kiedyś trzeba umrzeć.” Jinx <3

• "Break" is male
  • "Break" has been banned

Occupation: Nicz.

wcf.user.option.userOption88: Gasiai

Gildia: SilverCloud

• Send private message

28

Thursday, March 21st 2013, 5:54pm

Czung to dziewczyna więc to nie Yaoi. Ale inne rysunki bardzo mi się podobjaą masz nawet talen 9/10 ;p

enaj

Trainee

• "enaj" is female

Occupation: Książkocholik, maniakalna fanka ,,Mackemore"

Gildia: Taka w której na sekrety chodze z 30 lv

• Send private message

29

Thursday, March 21st 2013, 6:14pm

Po prostu śliczne! ^^ oglądając te prace nie mogłam oderwać od nich oczu. Mam prośbę, czy dałoby rade naszkicować dla mnie Evke CN? Nie ważne w jaki sposób. Daje wolną rękę do tego XD

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

30

Thursday, March 21st 2013, 8:32pm

Czung to dziewczyna więc to nie Yaoi. Ale inne rysunki bardzo mi się podobjaą masz nawet talen 9/10 ;p
Prince "Chung" Seiker tak swoją drogą.

@enaj Nemezis powiadasz, w sumie czemu nie ^^ właściwie to mam w planach Yuri Evki z Reną ^^ może taki układzik się nada:>?

Brothers forever.

Break

„Kiedyś trzeba umrzeć.” Jinx <3

• "Break" is male
  • "Break" has been banned

Occupation: Nicz.

wcf.user.option.userOption88: Gasiai

Gildia: SilverCloud

• Send private message

31

Friday, March 22nd 2013, 8:02am

Iron Pladinka ;p To dziewczyna nawet ma takie wiesz klatkę piersiową powiększoną xd Więc dla mnie czung to dziewczyna xd
Pomyłka w grzę ;p

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

32

Friday, March 22nd 2013, 2:25pm

Iron Pladinka ;p To dziewczyna nawet ma takie wiesz klatkę piersiową powiększoną xd Więc dla mnie czung to dziewczyna xd
Pomyłka w grzę ;p
Na rysunku znajduje się on ;) Chung na rysunku nie przypomina mi ani troszkę Paladyna. Inna grzywka, długość włosów.

Teorie o Iron Paladynie jakoby jest/nie jest dziewoją zostawiam innym, bo jakby to.. mało mnie interesują :3

z resztą, to rysunek, mogłam na nim umieścić nawet aishe przerobioną na faceta sparowana z rejem i też było by to Yaoi booo? Bo na rysunku znajdują się dwaj faceci. ^^

Brothers forever.

enaj

Trainee

• "enaj" is female

Occupation: Książkocholik, maniakalna fanka ,,Mackemore"

Gildia: Taka w której na sekrety chodze z 30 lv

• Send private message

33

Friday, March 22nd 2013, 3:20pm

Jeśli o mnie chodzi, to mi pasuje :D

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

34

Monday, March 25th 2013, 12:31am

UWAGA YURI (klikasz na własną odpowiedzialność)

Wieem że code ma za duże bimbołki, ale nie chciałam żeby wyglądała jak chłopiec z długimi włosami, Chciałam jej nadać troszke kobiecych kształtów. Co do Reny, wiem że troszkę przesadziłam, ale tak właśnie widzę ten paring. Mała Evka i dobrze wyposażona Rena.

no i w sumie tak to wygląda. na chwile obecną moja wena jest lekko.. cóż, pojechała na wakacje. Ale myśle że niedługo dodam coś NORMALNEGO.

Brothers forever.

This post has been edited 2 times, last edit by "Rowerek" (Mar 25th 2013, 1:24am)

35

Monday, March 25th 2013, 12:49am

Nie lubię yuri, więc będę patrzeć tylko pod względem technicznym. Masz bardzo fajnie ogarniętą anatomię, drobna wpadka jest tylko przy ręce Eve, która chyba powinna być nieco dłuższa. Poza tym, hmm... postaraj się dodawać włosom więcej realizmu. Jakieś przebłyski światła, czy wyodrębnienione pojedyncze pasma. Poza tym nie mam więcej uwag. :3

No i pytanie - nie myślałaś nad narysowaniem Void Princess z Infinity Swordem? Chciałabym coś takiego zobaczyć spod Twojej uzdolnionej ręki. ^^

The worst part about being strong is that no one ever ask if you are ok.

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

36

Monday, March 25th 2013, 1:12am

Nie lubię yuri, więc będę patrzeć tylko pod względem technicznym. Masz bardzo fajnie ogarniętą anatomię, drobna wpadka jest tylko przy ręce Eve, która chyba powinna być nieco dłuższa. Poza tym, hmm... postaraj się dodawać włosom więcej realizmu. Jakieś przebłyski światła, czy wyodrębnienione pojedyncze pasma. Poza tym nie mam więcej uwag. :3

No i pytanie - nie myślałaś nad narysowaniem Void Princess z Infinity Swordem? Chciałabym coś takiego zobaczyć spod Twojej uzdolnionej ręki.
Tu masz racje, powinna być dłuższa o polowe dłoni, nie dopatrzyłam tego, byłam zbyt pochłonięta tym żeby narysować jakoś normalnie dłoń (ojj ile to było prób). Samokrytyka : W złym miejscu podkreśliłam jej pachę, nie miało tam tego być, postaram się to poprawić. [już poprawione]
Co do refleksów na włosach, nie lubię, nie przepadam i nie podoba mi się to (biały pasek, blask światła), a jeśli chodzi o pasma to jest to kolorowane w taki sposób żeby było to widoczne (można to zobaczyć u evki, u reny już mniej bo kolory się zlewają, pamiętajmy ze to tylko zdjęcie nie skan + wystarczy kliknąć na rysunek i możesz zobaczyć go na full screenie).

Jeśli chodzi o VP i IS, to mogło by być ciekawe ^^ IS'a często rysuje bo podoba mi się jego mordka i fryzura. Zobaczymy . Już ktoś wcześniej zaproponował mi narysowanie właśnie VP więc chyba czas się za to zabrać.

Jak i dziękuje za pochwałę i zwrócenie mi uwagi :)

+
To co chyba najbardziej mnie dobija, czyli szkic narysowany w dosłownie 5 minut wygląda lepiej niż większość prac przy których się staram.

Brothers forever.

This post has been edited 2 times, last edit by "Rowerek" (Mar 25th 2013, 1:52am)

37

Thursday, March 28th 2013, 3:58pm

Owowowowo wielbię Cię za to yuri~
Wgl uwielbiam Twoją kreskę, jest niesamowita. Trochę Japonii z amerykańskim temperamentem. Fakt, ręka CNki jest ciut za krótka jednak mogę wybaczyć - ja nadal nie potrafię narysować dłoni tak jakbym tego chciała, 3/4 czasu wykonywania rysunku zajmuje mi zrobienie jej. Przyznam, że mnie zainspirowałaś do roboty, od tygodnia próbuję skończyć moją CN, gz dla mnie.
Czekam na więcej prac, serio serio ^^
.tak bardzo. Egoist kończy grę.

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

38

Thursday, March 28th 2013, 4:24pm

Owowowowo wielbię Cię za to yuri~
Wgl uwielbiam Twoją kreskę, jest niesamowita. Trochę Japonii z amerykańskim temperamentem. Fakt, ręka CNki jest ciut za krótka jednak mogę wybaczyć - ja nadal nie potrafię narysować dłoni tak jakbym tego chciała, 3/4 czasu wykonywania rysunku zajmuje mi zrobienie jej. Przyznam, że mnie zainspirowałaś do roboty, od tygodnia próbuję skończyć moją CN, gz dla mnie.
Czekam na więcej prac, serio serio
Yay, miło mi to czytać :D Ciesze się że mogłam kogoś zainspirować! Duchem wspieram Twoją motywacje i wene! *oo tak mocno wspiera, tak tak mocno* mam nadzieje że nam to pokażesz!

Jeśli chodzi o dłonie to pierw rysuje sobie koła w miejscach zagięć a potem łącze to w sensowną całość (najgorsze są dla mnie kciuki) lub wgapiam się w swoją własną dłoń próbując sobie to wyobrazić na kartce.
Zawsze starałam się dać postaci coś od siebie ^^ No z wyjątkiem Bleach'a iż Kubo jest moim idolem ^^ Podziwiam go.

w chwili obecnej pracuje nad VP i IS

tak wyglądają 2 pierwsze szkice, jak tylko wróca mi chęci będe to rysowała kolejny raz, tym razem juz na perfect :3

Brothers forever.

39

Friday, March 29th 2013, 1:42am

*próbuje sobie wyobrazić dłonie na kółkach* Emm okej xD Nie no, manekin jest, wala się w starym pudle ale trudno mi z niego korzystać. Możliwe że bd musiała się przyzwyczaić. Ja generalnie jeśli chodzi o linie pomocnicze to korzystam głównie na twarz, mam jakieś gazetki, pyrałam po stronach internetowych ale nie znalazłam jeszcze techniki mojego rysunku.
Oj chciałabym pokazać moje bazgroły ale muszę trochę z nimi nadrobić xD I wielkie dziękuuuje za wsparcie :D

Co do rysunku to lubię, miałabym jedynie zastrzeżenia co do piersi, VP jednak je posiada większe :D
.tak bardzo. Egoist kończy grę.

Rowerek

Scout Lover.

• "Rowerek" is female

• Send private message

40

Friday, March 29th 2013, 1:19pm

*próbuje sobie wyobrazić dłonie na kółkach* Emm okej xD Nie no, manekin jest, wala się w starym pudle ale trudno mi z niego korzystać. Możliwe że bd musiała się przyzwyczaić. Ja generalnie jeśli chodzi o linie pomocnicze to korzystam głównie na twarz, mam jakieś gazetki, pyrałam po stronach internetowych ale nie znalazłam jeszcze techniki mojego rysunku.
Oj chciałabym pokazać moje bazgroły ale muszę trochę z nimi nadrobić xD I wielkie dziękuuuje za wsparcie :D

Co do rysunku to lubię, miałabym jedynie zastrzeżenia co do piersi, VP jednak je posiada większe :D
Klik klikvol2 <- wygląda to podobnie do tego :D
ahh gazetki :d mam prenumeratę "kurs rysunku manga" + kiedyś Waneko wydał tomy "Jak powstaje Manga. Vademecum młodego rysownika" przyznam że to naprawdę przydatne tomiki (na pewno w necie znajdują się scany)
nie ma za co! ^^

co do VP , wezmę to pod uwagę :D

Brothers forever.