You are not logged in.

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Ważne: Chrońcie dostęp do swoich kont. Przypominamy, że team nigdy nie zapyta Was o hasło.

Dear visitor, welcome to Elsword.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 17th 2012, 11:53pm

Problem z uruchomieniem gry.

System operacyjny:
Winda 7 home premium 64bit
Problem:
przy uruchamianiu gry
C:\...\elsword.exe is not valid win32 application.

Ściągnąłem grę za pomocą torrenta z głównej strony. Po instalacji pokazało się okno z informacją o patchu, a następnie że próba aktualizacji się nie powiodła. Kiedy próbuje uruchomić grę ponownie pojawia się komunikat napisany powyżej.

Czy jest do ściągnięcia klient na winde 64bity czy ja coś sknociłem podczas instalacji? Szukałem podobnych problemów na forum i w internecie, ale z tego co widzę ludzie spokojnie grają w tą grę na 64 bitowych systemach. Dlatego zwracam się do tych którzy wiedzą więcej niż ja i proszę o wsparcie:)

Mahrid

Starszy Sekretarz Gwardii Alura

• "Mahrid" is male

• Send private message

2

Saturday, February 18th 2012, 12:45am

Wątek przeniesiony: Pytania, Pomoc i Pierwsze Kroki/Gra --> Błędy i problemy/Gra.
Na przyszłość, proszę rozważniej wybierać dział, w którym zakładamy wątek. :)

3

Saturday, February 18th 2012, 10:31am

Pytania, pomoc i pierwsze kroki
Jeśli masz pytanie lub napotkasz jakieś błędy - zajrzyj tutaj.

Napotkałem błąd, napisałem.

Bugi i problemy

Odkryłeś nowego buga? Masz problem związany z Elsword ale nie wiesz jak o rozwiązać? Załóż temat, a postaramy się Ci pomóc.

Wyglądało mi na opisywanie problemów wewnątrz gry:)
--------------------------------------------------------------------------
Rozwiązanie problemu

Odnośnie problemu to jeżeli ktoś będzie miał podobny to niech przeinstaluje grę na dysk D, a nie tam gdzie gra proponuje. Obecnie 22% załadowanego patcha, pozdrawiam i do zobaczenia grze:)

---------------------------------------------------------------------------