Nie jesteś zalogowany!

Drogi gościu, witaj na forum Elsword.pl!
Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, zapoznaj się z pomocą - wyjaśni ci ona jak działa nasze forum. Jednakże aby móc w pełni korzystać z możliwości naszego forum musisz się zarejestrować. Kliknij tutaj, aby przejść do procesu rejestracji lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rejestracji. Jeśli jesteś już zarejestrowany, proszę się zalogować.

1

10.04.2012, 10:36

Build Elsword miecznik pvp.

Gram w Elsword od niedawna i mam takie pytanie. Czy ten build będzie dobry do pvp dla miecznika http://brokendisc.web.fc2.com/elsword/sk…5.0.5.3.5.5.5.5[/url].? Jeśli nie to dlaczego? jak macie jakiś lepszy build to prosze o link. :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "XENAJJJ1" (10.04.2012, 10:45).

Mahrid

Starszy Sekretarz Gwardii Alura

• Mężczyzna

• Prywatna wiadomość

2

10.04.2012, 10:42

Wątek przeniesiony: Pytania, Pomoc i Pierwsze Kroki/Gra --> Klasy Postaci/Elsword.

Syaoran

Nowicjusz

• Mężczyzna

Zawód: Freestyle Dance/Elsword

• Prywatna wiadomość

3

10.04.2012, 10:45

Wydaje mi sie ze jest dobry w miare. Chociaz bym Counter Chance wziął z czyms zamienił, nie znam LK ale counter chance to sie przydaje.
Nick: Syaoran........Nick: Sayon
Klasa: Raven/BM....Klasa: Elsword/RS
Lvl: 50................Lvl: 52
Rank PvP: S/S+......Rank PvP: S+

Bladon

Średnio zaawansowany

• Mężczyzna

Zawód: Co tylko zechcesz...

• Prywatna wiadomość

4

10.04.2012, 10:48

@ UP
Counter Chance jest przydatny w stopniu praktycznie zerowym, ponieważ od rangi D w górę nie spotkałem się z sytuacją, żeby przeciwnik stał cierpliwie nad Tobą i czekał, aż mu przywalisz, wstając... :P

Jeśli chcesz rozwijać Elsworda głównie do PvP, to po co Ci Spiralna Eksplozja? Zamiast niego weź Powietrzny Cios (Air Slash). Przyda się z notką do przedłużania combo. Kolejną sprawą jest są też 2 skille na 300MP. Odpuść sobie Podwójne Cięcie (Double Slash). To totalny kicz. Zostań z Ostrzem Apokalipsy (Armageddon Blade), a wolne punkty wydaj w XXX (Stoic - nie pamiętam polskiej nazwy). Jest to świetny skill do PvP. Reszta może zostać.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio przez "Bladon" (10.04.2012, 10:50).

Kociak

Średnio zaawansowany

• Mężczyzna
  • "Kociak" został zablokowany

Gildia: ~mam kilka gildii~

• Prywatna wiadomość

5

10.04.2012, 10:49

ja dam ci taki buildzik

free build

"...Moje życie kończy się , a nawet się nie zaczęło..."