You are not logged in.

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Ważne: Chrońcie dostęp do swoich kont. Przypominamy, że team nigdy nie zapyta Was o hasło.

Dear visitor, welcome to Elsword.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 10th 2012, 10:36am

Build Elsword miecznik pvp.

Gram w Elsword od niedawna i mam takie pytanie. Czy ten build będzie dobry do pvp dla miecznika http://brokendisc.web.fc2.com/elsword/sk…5.0.5.3.5.5.5.5[/url].? Jeśli nie to dlaczego? jak macie jakiś lepszy build to prosze o link. :)

This post has been edited 1 times, last edit by "XENAJJJ1" (Apr 10th 2012, 10:45am)

Mahrid

SUPER MEGA wredny nup Arab z Madrytu

• "Mahrid" is male

• Send private message

2

Tuesday, April 10th 2012, 10:42am

Wątek przeniesiony: Pytania, Pomoc i Pierwsze Kroki/Gra --> Klasy Postaci/Elsword.

Syaoran

Beginner

• "Syaoran" is male

Occupation: Freestyle Dance/Elsword

• Send private message

3

Tuesday, April 10th 2012, 10:45am

Wydaje mi sie ze jest dobry w miare. Chociaz bym Counter Chance wziął z czyms zamienił, nie znam LK ale counter chance to sie przydaje.
Nick: Syaoran........Nick: Sayon
Klasa: Raven/BM....Klasa: Elsword/RS
Lvl: 50................Lvl: 52
Rank PvP: S/S+......Rank PvP: S+

Bladon

Intermediate

• "Bladon" is male

Occupation: Co tylko zechcesz...

• Send private message

4

Tuesday, April 10th 2012, 10:48am

@ UP
Counter Chance jest przydatny w stopniu praktycznie zerowym, ponieważ od rangi D w górę nie spotkałem się z sytuacją, żeby przeciwnik stał cierpliwie nad Tobą i czekał, aż mu przywalisz, wstając... :P

Jeśli chcesz rozwijać Elsworda głównie do PvP, to po co Ci Spiralna Eksplozja? Zamiast niego weź Powietrzny Cios (Air Slash). Przyda się z notką do przedłużania combo. Kolejną sprawą jest są też 2 skille na 300MP. Odpuść sobie Podwójne Cięcie (Double Slash). To totalny kicz. Zostań z Ostrzem Apokalipsy (Armageddon Blade), a wolne punkty wydaj w XXX (Stoic - nie pamiętam polskiej nazwy). Jest to świetny skill do PvP. Reszta może zostać.

This post has been edited 1 times, last edit by "Bladon" (Apr 10th 2012, 10:50am)

Kociak

Intermediate

• "Kociak" is male
  • "Kociak" has been banned

Gildia: ~mam kilka gildii~

• Send private message

5

Tuesday, April 10th 2012, 10:49am

ja dam ci taki buildzik

free build

"...Moje życie kończy się , a nawet się nie zaczęło..."

6